Om oss

Terje

Terje Fjeldvær

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

Terje er revisorutdannet ved BI og Trondheim Økonomiske Høgskole. Kontakt: e-post terje@plok.no eller mobil 918 39 799.

Grete

Grete Stoelhaug

Lønn og regnskapsmedarbeider

Grete er vår lønn og regnskapsmedarbeider. Kontakt: e-post grete@plok.no eller mobil 473 02 888.

Stig

Stig Sollid

Autorisert regnskapsfører

Stig Sollid er utdannet fra Trondheim Økonomiske Høgskole i 2006. Han har kontor i Bergen. Kontakt: e-post stig.sollid@gmail.com og mobil 950 81 192

Karin

Karin Reitan

Regnskapsmedarbeider

Karin er vår regnskapsmedarbeider. Kontakt: e-post karin@plok.no eller mobil 917 66 149

Sondre

Sondre Fjeldvær

Autorisert regnskapsfører

Sondre er autorisert regnskapsfører. Han er uteksaminert ved BI Trondheim i 2020. Kontakt: sondre@plok.no

Magnus

Magnus Jakobsson

Regnskapsmedarbeider

Magnus er regnskapsmedarbeider. Kontakt: magnus@plok.no

Elisabet

Elisabet Tydeman

Regnskapsmedarbeider

Elisabet er vår regnskapsmedarbeider. Kontakt: elisabet@plok.no

Urszula

Urszula Sundsetvik

Regnskapsmedarbeider

Urszula er regnskapsmedarbeider. Kontakt: urszula@plok.no

Ketil

Ketil Inderberg

Autorisert Regnskapsfører

Ketil er autorisert regnskapsfører. Kontakt: ketil@plok.no

Gard

Gard Fjeldvær

Regnskapsmedarbeider

Gard er regnskapsmedarbeider. Kontakt: plok@plok.no